Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední milé setkání v Jakartovicích, přístupné od 33 let

Vandr v Jakartovicích

VAROVÁNÍ ... tato stránka je přístupna pouze návštěvníkům nad 33 let, děkuji za pochopení, vysvětlení viz LOLA (zakazané zápisky a úvahy starého trampa)

smiley Na vandru v Jakartovicích se vždy stane něco milého a překvapivého, jako je pěkné a slunečné teplé počasí, potkání nových kamarádek a kamarádů, nalezení opuštěného tábořiště se zbytky proviantu, nález zapomenuté houbařské kudly, nález ohořelé uzlovačky, náhodná návštěva neznámých kamarádek a kamarádů na kempu nebo u večerního ohně, nález zbytku maskášové celty, objevení nové zapomenuté a utajované štoly, nalezení zapomenuté a opuštěné trampky, nález bedny do whisky, nález bedny s nedopitou whisky, zbytky lana, nález nového pramene vody, objevení nového kempu, nalezení starého kempu na který jsme již zapomněli, nalezení starého ohořelého cancáku, nález camrátka, nález skautského odznaku, nález pionýrského šátku, nález ohořelého trsátka neznámé výroby, nález prasklé struny z kytary, bendža nebo dokonce basy, apod. cheeky

Naposledy se nám podařilo narazit na skupinu bojácných dívčin, které se chystaly na lov divé zvěře, aby si zachránily holé životy před zhynutím hladem. Obětaví trampíci naší staré a zkušené trampské osady tyto dívky pochopitelně zachránili tím, že jim poskytli nejen své pozorně střežené špekáčky, týden čerstvý chleba, jedlé utopence, moravský špek a osadní soudek rumu, ale rádi propůjčili sličným divoženkám také své hřejivé spací pytle heart

Další líčení událostí je již mládeži do 21 let nepřístupné za což se pochopitelně pokorně omlouváme ...

Zklamanému čtenáři na tomto místě nabízíme jen jednu, jedinou fotku. Dychtivému čtenáři nezávazně radíme, aby se na tyto stránky a na tuto část vrátil opět zhruba do 1 kalendářního měsíce, kdy bude dokončena vědecká rozprava na osadě o vyvěšení další odvážných fotek krásných dívek rozhodnuto.

mmm.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za správnost zápisu, Bizon cool

toho času zástupce šerifa T.O. Full Moon (čti jako úplněk), šerif osady zastřelen v minulém století, podrobnosti včetně foto-dokumentace viz web stránky trampské osady:

http://www.tofullmoon.estranky.cz/

a jako VELKÝ trampský BONUS, koncert Miki Ryvola

a pro mě osobně je velmi sympatická skutečnost, že znám osobně autora záznamu, trampa a kamaráda Sallyho, celým jménem White Sally:

smiley a pro VELMI náročné je tady opravdu skvělá milostná balada mého dalšího hudebního miláčka Jirky Korna ... a vážně si myslím, že tohle heartheartheartVYZNÁNÍ NEMÁ CHYBU heartheartheart:

no a tady to nelze utnout smiley tak zkouším najít hudební heslo Jirka Korn a Rebels, můj první skutečný rockový kocert s Papinem v počátku roku 1969 v Tatran Hale Ostrava:

a tak dále a tak podobně smiley heart smiley